Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


teenused:tootoad

Töötoad

Lisainformatsioon: sigrid.mynter@robotiklubi.ee

Vooluringi meisterdamine

Kursuse jooksul valmistatakse maketiplaadi peal LEDide vilgutamise skeem.

LEGO töötuba

Kursuse jooksul valmistatakse LEGOde baasil robot. Väga mitmekülgsete võimalustega, kuna on võimalik ehitada roboteid erinevate otstarvete jaoks (joonejärgimine, labürindi läbimine, sumo, tõstuk jne)

Valgust järgivad minirobotid

Tudengite juhendamisel ehitatakse töötoa käigus valgusjärgija robot, st robot, mis sõidab valguse suunas. Kasutatakse käepäraseid vahendeid, mida võimalik poest leida. Töötoas saab saagida, kleepida, lõigata, disainida, parandada ja üleüldse meisterdada täpselt nii palju, kui soovi on. Töötoa lõpus pannakse kõikide robotid joonele ning võisteldakse kiiruses ja täpsuses.

Folkrace

Töötoa käigus saab valmis teha ringraja roboti. Tema eesmärgiks on sõita kiireid aegu ringrajal ning samas ületada ette jäävaid takistusi. Saab teha erinevaid katseid nii ringi peal, kui ka sirgel rajal ning muidugi võistelda omavahel. Roboti valmistamiseks kasutatakse käepäraseid vahendeid, mida võimalik poodidest leida, et hiljem ka täitsa omal käel sarnane robot valmistada.

MiniSumo - Hetkel uuendamisel

Töötoas ehitatakse Minisumo robot, mis on mõeldud võitlemise jaoks. Tema ülesanne on sumoringist leida vastane ning ta sealt välja lükata. Töötoas on juhendajateks tudengid ning meisterdamist jätkub küllalt. Töötoa käigus saab teha erinevaid katseid ning võrrelda teoreetilisti tulemusi reaalsetega. Samuti toimuvad võistlused töötoas osalejate vahel, kuni leitakse antud töötoa kõige kõvem robot!
teenused/tootoad.txt · Viimati muutnud: 2015/07/01 13:51 persoon sigrid.mynter