Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


syndmused:baltic_robot_sumo:2009:tallinn

Baltic Robot Sumo 2009 Tallinn Cup

Üldinfo

Kuna eelmise võistluse (BRS 2008 Riga Cup) võit tuli Eestisse ja kord oli ka selline, siis 2009 kevadine võistlus korraldati Eestis. Üritus toimus 04.04.2009 TTÜ aulas.

Eestikeelne reklaamplakat

Dokumendid

Abimaterjalid

Kokkuvõte

Üritus sai üsna tagasihoidlikult läbi viidud, kuid nii see oli ka inim-ressursi puudusel mõeldud. Ajakava sai juba planeerimisel üsna kriitiline ning reaalsuses see ka venis tunni võrra. Liiga palju aega kulus diplomite väljatrükile - blanketid ja printer olid valmis, kuid trükkida tuli TTÜ teises otsas mistõttu kulus aega liikumisele. Võistluse läbiviimine läks üsna sujuvalt, kuid probleem tekkis punktisüsteemiga. Kohtunike ja korraldaja vahel tekkis arusaamatus ja Roombadega sai planeeritust rohkem raunde tehtud, mistõttu kulus ka rohkem aega. Minisumode ajal loeti raundite võitude asemel kogu matsi võite (0 või 1), mis mõnedele võistlejatele tekitas meelehärmi. Samas olid tingimused kõigile võrdsed ja võitjad said õiglaselt välja selgitatud. Pretensioone tekitas metallväljak mis oli liiga õhuke ja paindus läbi, kuid seda mitte roboti raskusega vaid käega vajutades. Ka üks meediaväljaanne polnud kuigi õnnelik kui korraldaja intervjuust ära ütles.

Kokkuvõttes võib öelda, et võistlus sai edukalt läbi viidud, kuid järgmine kord peaks seda tegevad inimesed ka natukesegi palka saama, sest raske on leida abilisi kel kõigeks aega jagub. Seda enam olid selle võistluse läbiviijad tublid, et tegid seda oma vabast tahtest. Tänutäheks sai kõigile siiski üks kommikott kingitud.

Tegijad

Arraysyndmused/baltic_robot_sumo/2009/tallinn.txt · Viimati muutnud: 2016/09/03 15:43 persoon raivo.riiel

Lehekülje tarvikud