Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


projektid:voistlusrobotid:robotex:2017

Robotex 2017

Ajakava

Reede Laupäev Pühapäev
LEGO joonejärgimine Folkrace Korvpall
3kg LEGO sumo DJI droonid CDP Grand Challenge
Makeblock MakeX Challenge Nano sumo Veeralli
Mikro sumo 3kg sumo
Mini sumo Joonejärgimine
Joonejärgimine takistustega
Labürint
Linnaläbimine

Registreerimine

Robotex 2017 registreerimine on avatud ja ligipääsetav siit.

Regamise järel sisestage ka registreeritud robot allolevasse tabelisse.

NB! Meeskonna nime alla kirjutada TTÜ Robotiklubi
NB! Organisatsioonide alt samuti TTÜ Robotiklubi
NB! Võimalusel roboti nimi siselingina

Osalevad robotid

# Robot Võistlusklass Projektijuht Võistlusvideo Roboti leht Number Võistluspäev Tulemus
1 Sanchez Folkrace Raimond Vaba Finaal1Finaal3 [OK] 350 Laupäev 1
2 Ludwig Folkrace Raimond Vaba [PRG] 353Laupäev 9. koht
3 Manuel Folkrace Raimond Vaba [FAIL] 354Laupäev 2. alagrupp
4 Monolens Folkrace Raimond Vaba [OK] [OK] 351Laupäev [FAIL]
5 Jellyfish Veeralli Liisu Miller Video [OK] 105 Pühapäev 20
6 Esmeralda Veeralli Timmu Tollimägi Video [OK] 438 Pühapäev 3
7 Estrella Veeralli Timmu Tollimägi [PRG] 1387 Pühapäev 4
8 Baklažaan Veeralli Raivo Riiel Video [OK] 352 Pühapäev 22
9 Boaty McBoatFish Veeralli Timmu Tollimägi [PRG] 970 Pühapäev 21
10 SmartDrone DJI Droonide takistussõit Aleksandr Ess Video [OK] 406 Laupäev 2
11 Squeaker Labürint Rain Ellermaa Video [OK] 1 Pühapäev 1
12 LabRat42 Labürint Rain Ellermaa [OK] 993 Pühapäev 9
13 LabRat72 Labürint Erki Meinberg [OK] [OK] 984 Pühapäev [FAIL]
14 Scythe 3Kg Sumo Timothy Rähmonen [OK] [OK] 181 Pühapäev [FAIL]
15 Numpar Mini Sumo Liisu Miller [OK] [OK] 798 Laupäev alagrupp
16 Buldooser Mikro Sumo Karolin Kelpman [OK] 349Laupäevalagrupp
17 Kaelkirjak Mikro Sumo Karolin Kelpman [FAIL] 357Laupäev alagrupp
18 Mikrosumo 4x4 Mikro Sumo Lauri Leemet [OK] 725Laupäev alagrupp
19 Mutter 2.0 Nano Sumo Kaupo Raid [OK] [OK] 191 Laupäev [FAIL]
20 Pipenet CDP Peeter Salong [OK] [OK] 369 Pühapäev [FAIL]
21 Hodor 2.0 Joonejärgimine Kaupo Raid Sõidud [OK] 192 Pühapäev 44
22 Kärp Joonejärgimine Indrek Tubalkain [OK] [OK] 220 Pühapäev 9
23 Mink Joonejärgimine Indrek Tubalkain Video [OK] 219 Pühapäev 14
24 Tigu Joonejärgimine Tambet Eelmere Video [FAIL] 441 Pühapäev 36
25 Ketassaag Joonejärgimine Tambet Eelmere [OK] N/A 442 Pühapäev [FAIL]
26 Ankur Joonejärgimine Tambet Eelmere Video [OK] 463 Pühapäev 40
27 Telglane Joonejärgimine Tambet Eelmere Video [OK] 479 Pühapäev 56
28 Erudiit 2.0 Joonejärgimine Tambet Eelmere Video [OK] 1001 Pühapäev 59
29 Rita Joonejärgimine Maarjo Mass Video [OK] 691 Pühapäev 77
30 Skorpion Joonejärgimine Maarjo Mass Video [OK] 782 Pühapäev 82
31 Mink Takistusjoonekas Indrek Tubalkain Video [OK] 218 Pühapäev 4
32 Littlest Willie Takistusjoonekas Tambet Eelmere [OK] N/A 394 Pühapäev [FAIL]
33 Erudiit 2.0 Takistusjoonekas Tambet Eelmere [OK] [OK] 444 Pühapäev [FAIL]
34 Skorpion Takistusjoonekas Maarjo Mass
Rim Puks
Video [OK] 710 Pühapäev 12
35 Aadu Makeblock MakeX Challenge Liisu Miller [OK] N/A 370 Reede 25
36 Beedu Makeblock MakeX Challenge Timmu Tollimägi [OK] N/A 371 Reede 1 (+ disaini auhind)
37 Ceedu Makeblock MakeX Challenge Maarjo Mass [OK] N/A 372 Reede 26
38 Subarik Linnaläbimine Timmu Tollimägi [OK] N/A 960 Pühapäev DNS
projektid/voistlusrobotid/robotex/2017.txt · Viimati muutnud: 2018/02/20 23:56 persoon maarjo.mass