Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


projektid:voistlusrobotid:robotex:2016

Robotex 2016

Kokkuvõte ja galerii

Kokkuvõtte tulemustest, muljetest ja emotsioonidest leiab allolevatelt linkidelt. Seehulgas ilmub sinna ka galerii üritusel tehtud fotodest ja videotest. Olemasolul on ka youtube videod allolevas tabelis robotite järel. Kokkuvõte Galerii

Ajakava

ReedeLaupäevPühapäev
LEGO joonejärgimine Linnaläbimine Jalgpall
3kg LEGO sumo Joonejärgimine Labürint
Joonejärgimine takistustega Folkrace
Mikro sumo Freestyle
Veeralli


Osalevad robotid

# Robot Võistlusklass Projektijuht Võistlusvideo Number Võistluspäev Tulemus
1 Hexa-Core 3kg lego sumo Kaupo Raid [OK] 590 R III
2 Ludwig Folkrace Raimond Vaba [OK] 297 P Poolfinaalid
3 FacePlant Folkrace Raivo Riiel [OK] [FAIL] [FAIL] [FAIL]
4 Don Tortuga Folkrace Raivo Riiel [OK] 1063 P Alagrupp
5 Raupenschlepper Ost Folkrace Kaupo Raid [OK] 947 P Alagrupp
6 Sanchez Folkrace Raimond Vaba Video 284 P III
7 FacePlant Freestyle Raivo Riiel [OK] [FAIL] [FAIL] [FAIL]
8 Follower Freestyle Peeter Salong Video 1027 P II
9 Sangpomm Jalgpall Aleksandr Ess Video 156 P I
10 Skorpion Joonejärgimine Maarjo Mass [OK] 528 L Kvalifikatsioon
11 Attempt Joonejärgimine Raivo Riiel [OK] 483 L DNF
12 Mink Joonejärgimine Indrek Tubalkain Video 486 L 4. koht
13 Kärp Joonejärgimine Indrek Tubalkain [OK] 487 L Finaalpuu
14 Erudiit Joonejärgimine Tambet Eelmere [OK] 476 L Kvalifikatsioon
15 Hodor Joonejärgimine Kaupo Raid [OK] 556 L DNF
16 PisiBot_Green Joonejärgimine Raivo Riiel [OK] 806 L Kvalifikatsioon
17 PisiBot_Silver Joonejärgimine Raivo Riiel [OK] 808 L Kvalifikatsioon
18 Föön Joonejärgimine Tambet Eelmere [OK] 776 L Finaalpuu
19 Squeaker Labürint Rain Ellermaa Video 316 P I
20 Mutt Labürint Rain Ellermaa Video 345 P II
21 Laiskloom Labürint Kaupo Raid Video 593 P III
22 Labrat72 Labürint Siim Sülla Video 315 P 4.koht
23 Labrat42 Labürint Rain Ellermaa Video 314 P 5.koht
24 Sniffer(Valge) Labürint Tambet Eelmere Video 298 P 6.koht
25 Koer LEGO joonejärgimine Peeter Salong [OK] 849 R Finaalpuu
26 Siilipoeg Linnaläbimine Liisu Miller [OK] 425 L 9. koht
27 Avariiline sõiduk Linnaläbimine Timmu Tollimägi [OK] 934 L 5. koht
28 Buldooser Mikrosumo Kaupo Raid [OK] 495 L II
29 Kaelkirjak Mikrosumo Kaupo Raid [OK] 491 L DNS
30 4x4 Mikrosumo Lauri Leemet [OK] 283 L 6. koht
31 Korrektor Minisumo Lauri Leemet [OK] 282 L Alagrupp
32 Animi Imperio Mõttejõud Raimond Vaba [OK] 912 L-P II
33 Attempt Takistusjoonekas Raivo Riiel [OK] 395 L 10.koht
34 Mink Takistusjoonekas Indrek Tubalkain Video 488 L I
35 Hello Kitty(Magenta) Takistusjoonekas Maarjo Mass Video 299 L 9.koht
36 Hiir(Sinine)(Föön) Takistusjoonekas Maarjo Mass Video 300 L III
37 Skorpion Takistusjoonekas Maarjo Mass Video 527 L DNF
38 Erudiit Takistusjoonekas Tambet Eelmere [OK] 477 L 4.koht
39 Tigu Takistusjoonekas Tambet Eelmere [OK] 753 L 7.koht
40 Green Joe Takistusjoonekas Aleksandr Zhigalov Video 207 L 13.koht
41 Esmeralda Veeralli Timmu Tollimägi Video 548 P I
42 Jellyfish Veeralli Liisu Miller Video 434 P II
projektid/voistlusrobotid/robotex/2016.txt · Viimati muutnud: 2017/04/14 17:38 persoon aleksandr.ess