Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


projektid:voistlusrobotid:robotex:2010:v305

Mehhatroonikainstituudi töökoda V-305

Mehhatroonikainstituudi töökoda V-305 saab kasutada esmaspäeviti kell 15.00 - 19.00. Inimesed, kes tahavad sellel ajal töökoda kasutada, peavad sellest eelnevalt teavitama Märt Juurmaad (mart.juurma@gmail.com) ja ka mind.

Märdiga on kokkulepe, et tema koordineerib töökoja V-305 kasutamist mehhatroonikainstituudi poolt. St ilma Märdi teadmata ei tohi kedagi juhuslikult töökojast leida.

Tööpingid peavad olema puhastatud pärast tööd, ka kõik juhtpindade vahed jms. Kuna koristaja ei tohi tööpinke (ka töölauda) koristada, siis tuleb seda teha töö tegijal! On arusaadav, et vahest on kiire aga töökoda kasutavad ka teised inimesed ja kui tõesti vahest õhtul jääb koristamine hilja peale, siis tuleb koristada kohe hommikul tööpäeva algul varakult.

Kui juhtub mõni tööriist või lõikeinstrument purunema, siis tuleb kohe Märti informeerida. Ükskõik mis tööriistade väljaviimine töökojast (ka robotiklubisse on keelatud, kui ei ole eelnevalt kokku lepitud). Samuti ei või jätta sinna pooleli asju, kuna ei saa garanteerida nende säiliuvust ja need võivad teisi inimesi segada teiste tööde juures.

Lisaks tuleb ka anda ohutustehnika eeskirjale allkiri.

Arrayprojektid/voistlusrobotid/robotex/2010/v305.txt · Viimati muutnud: 2016/09/03 16:40 persoon raimond.vaba

Lehekülje tarvikud