Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


projektid:arendusprojektid:pisi_xbee6

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
projektid:arendusprojektid:pisi_xbee6 [2016/09/19 12:14]
peeter.salong [Kasutusjuhud]
projektid:arendusprojektid:pisi_xbee6 [2016/09/19 12:14] (Hetkel kehtiv)
peeter.salong [Kasutusjuhud]
Rida 15: Rida 15:
   * Lihtsa muusikapala mängimine (piezo ja touch sensorid). Siin muidugi võiks piezo olla jumperi taga, et kui keegi ei oska veel piezot kontrollida,​ siis saab jumperi lahti võtta ja ei jääks pinisema. :)   * Lihtsa muusikapala mängimine (piezo ja touch sensorid). Siin muidugi võiks piezo olla jumperi taga, et kui keegi ei oska veel piezot kontrollida,​ siis saab jumperi lahti võtta ja ei jääks pinisema. :)
   * Igal koolitataval on oma joystick, kust tuleb positsiooni lugeda ning mingit asja või mängu juhtida.   * Igal koolitataval on oma joystick, kust tuleb positsiooni lugeda ning mingit asja või mängu juhtida.
-  * Sarnane eelmisega, aga mängu juhtimine käiks touch sensorite abil (üles, alla, parem, vasak). Tahaks mitmekesi packmani mängida suurel ekraanil :)+  * Sarnane eelmisega, aga mängu juhtimine käiks touch sensorite abil (üles, alla, parem, vasak). Tahaks mitmekesi packmani mängida suurel ekraanil :)
   * Samas CAN/​wifi/​raadio võrgus olijad saavad chattida omavahel morse koodi abil või mis iganes muud koodi kasutades, et edastada touch padi kaudu tähtid/​sõnu üldisesse chatti.   * Samas CAN/​wifi/​raadio võrgus olijad saavad chattida omavahel morse koodi abil või mis iganes muud koodi kasutades, et edastada touch padi kaudu tähtid/​sõnu üldisesse chatti.
  
projektid/arendusprojektid/pisi_xbee6.txt · Viimati muutnud: 2016/09/19 12:14 persoon peeter.salong