Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


liikmed:hanno_lurje

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
liikmed:hanno_lurje [2013/02/16 01:25]
mikk.leini
liikmed:hanno_lurje [2013/02/16 13:50] (Hetkel kehtiv)
mikk.leini
Rida 10: Rida 10:
  
 **Oskused robotiehituses** **Oskused robotiehituses**
 +
   * Mehhaanika.   * Mehhaanika.
   * Raalprojekteerimine (CAD) ja disain (kunstiline) on praegu tugevamad küljed.   * Raalprojekteerimine (CAD) ja disain (kunstiline) on praegu tugevamad küljed.
   * Olen huvitatud ka progemise ja elektroonika osa arendamisest praktikaga (nendes valdkondades hetkel tugev pole).   * Olen huvitatud ka progemise ja elektroonika osa arendamisest praktikaga (nendes valdkondades hetkel tugev pole).
  
-**Ideed klubiga seoses**\\+**Ideed klubiga seoses** 
 Tegelemine huvitavate projektidega. Huvitavad projektid on minu meelest näiteks masinnägemine,​ robotkäsi, uuenduslike ja säästvate tehnoloogiate kasutamine (nt LED valgustid), üle neti töötavad süsteemid (nt turvasüsteemid vastavate andurite ja kaameratega) ja muud kasulikud seadmed (nt sammulugeja,​ jalgratta turvasüsteem) jne. Tegelemine huvitavate projektidega. Huvitavad projektid on minu meelest näiteks masinnägemine,​ robotkäsi, uuenduslike ja säästvate tehnoloogiate kasutamine (nt LED valgustid), üle neti töötavad süsteemid (nt turvasüsteemid vastavate andurite ja kaameratega) ja muud kasulikud seadmed (nt sammulugeja,​ jalgratta turvasüsteem) jne.
  
-**Muu info**\\+**Muu info** 
 Aeg robotiklubi jaoks: esmaspäeva päeval/​õhtul,​ reede õhtul ja/või nädalavahetusel. Aeg robotiklubi jaoks: esmaspäeva päeval/​õhtul,​ reede õhtul ja/või nädalavahetusel.
  
-**Projektid** +**Seotud lehed** 
-  * [[kursused:​tee_ise]] - osaleja+ 
 +{{backlinks>​.}}
liikmed/hanno_lurje.txt · Viimati muutnud: 2013/02/16 13:50 persoon mikk.leini