Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


artiklid:ttu_robotiklubi_voitis_robotexi

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
artiklid:ttu_robotiklubi_voitis_robotexi [2007/12/16 04:09]
kontus
artiklid:ttu_robotiklubi_voitis_robotexi [2008/01/04 16:49] (Hetkel kehtiv)
kontus
Rida 3: Rida 3:
 **Novembri viimasel päeval toimus tehnikaülikooli aulas juba seitsmendat aastat järjest Robotexi võistlus, mis on Tallinna Tehnikaülikooli,​ Tartu Ülikooli ja IT-Kolledži korraldatud robotivõistlus.** **Novembri viimasel päeval toimus tehnikaülikooli aulas juba seitsmendat aastat järjest Robotexi võistlus, mis on Tallinna Tehnikaülikooli,​ Tartu Ülikooli ja IT-Kolledži korraldatud robotivõistlus.**
  
-"​Robotex 2007" osales 18 meeskonda, peale kõigi ​koraldajaülikoolide ​ka Nõo koolist, Hügo Treffneri Gümnaasimist ja Playtechist. Tallinna Tehnikaülikoolil oli väljas viis võistlusrobotit ja neist tervelt neli olid pärit TTÜ Robotiklubist,​ kellele seekordne turniir osutus üsna edukaks.+"​Robotex 2007" osales 18 meeskonda, peale kõigi ​korraldajaülikoolide ​ka Nõo koolist, Hügo Treffneri Gümnaasimist ja Playtechist. Tallinna Tehnikaülikoolil oli väljas viis võistlusrobotit ja neist tervelt neli olid pärit TTÜ Robotiklubist,​ kellele seekordne turniir osutus üsna edukaks.
  
 Pingeliste võistlusvoorude järel saavutas TTÜ Robotiklubi meeskond Viplala esimese koha. Selle suurepärase tulemusega said hakkama [[Liikmed:​Veigo Evard]], [[Liikmed:​Andres Ormisson]], [[Liikmed:​Andres Vahter]], [[Liikmed:​Rasmus Raag]] ja [[Liikmed:​Siim Viilup]], keda juhendasid [[Liikmed:​Lauri Kirikal]] ja [[Liikmed:​Mikk Leini]]. Auväärse teise koha saavutas IT-Kolledži Diablo ning kolmandaks tuli Tartu Ülikooli Team Helina ja Püha Vaim 4000. Pingeliste võistlusvoorude järel saavutas TTÜ Robotiklubi meeskond Viplala esimese koha. Selle suurepärase tulemusega said hakkama [[Liikmed:​Veigo Evard]], [[Liikmed:​Andres Ormisson]], [[Liikmed:​Andres Vahter]], [[Liikmed:​Rasmus Raag]] ja [[Liikmed:​Siim Viilup]], keda juhendasid [[Liikmed:​Lauri Kirikal]] ja [[Liikmed:​Mikk Leini]]. Auväärse teise koha saavutas IT-Kolledži Diablo ning kolmandaks tuli Tartu Ülikooli Team Helina ja Püha Vaim 4000.
artiklid/ttu_robotiklubi_voitis_robotexi.txt · Viimati muutnud: 2008/01/04 16:49 persoon kontus