Kasutaja tarvikud

Lehe tööriistad


artiklid:ttu_robotiklubi_sihikindel_tee_voiduni_robotivoistlusel_robotex2007

Erinevused

Siin näed erinevusi valitud versiooni ja hetkel kehtiva lehekülje vahel.

Lõlita võrdlemise vaatele

Both sides previous revision Previous revision
artiklid:ttu_robotiklubi_sihikindel_tee_voiduni_robotivoistlusel_robotex2007 [2008/03/21 18:16]
kontus
artiklid:ttu_robotiklubi_sihikindel_tee_voiduni_robotivoistlusel_robotex2007 [2013/02/16 13:41] (Hetkel kehtiv)
mikk.leini
Rida 11: Rida 11:
 TTÜ Robotiklubi järgmine eesmärk on esineda edukalt rahvusvahelistel robotiturniiridel,​ millest klubi jaoks esimene toimubki tuleva aasta aprillis Riias teadusmessil [[http://​robotika.lv|"​Robotics 2008"​]]. Hetkel on valminud ka projekt esindusroboti algversiooni ehitamiseks,​ millega alustatakse kevadel. Samuti on plaanis edaspidi jätkata erinevate robootikaalaste koolituste läbiviimist. TTÜ Robotiklubi järgmine eesmärk on esineda edukalt rahvusvahelistel robotiturniiridel,​ millest klubi jaoks esimene toimubki tuleva aasta aprillis Riias teadusmessil [[http://​robotika.lv|"​Robotics 2008"​]]. Hetkel on valminud ka projekt esindusroboti algversiooni ehitamiseks,​ millega alustatakse kevadel. Samuti on plaanis edaspidi jätkata erinevate robootikaalaste koolituste läbiviimist.
  
-Klubi on alati avatud erinevatele koostöövormidele ning tänulik igasuguse toetuse eest. Kontakti on võimalik saada meiliti robotiklubi@gmail.com ning kodulehte saab külastada aadressil [[www.robotiklubi.ee]].+Klubi on alati avatud erinevatele koostöövormidele ning tänulik igasuguse toetuse eest. Kontakti on võimalik saada meiliti robotiklubi@gmail.com ning kodulehte saab külastada aadressil [[http://www.robotiklubi.ee]].
  
 TTÜ Robotiklubi tänab toetuse eest Robotex 2007-l Tallinna Tehnikaülikooli ning ABB-d. TTÜ Robotiklubi tänab toetuse eest Robotex 2007-l Tallinna Tehnikaülikooli ning ABB-d.
artiklid/ttu_robotiklubi_sihikindel_tee_voiduni_robotivoistlusel_robotex2007.txt · Viimati muutnud: 2013/02/16 13:41 persoon mikk.leini